#1.

TANIŞMA & PLANLAMA

İlk tanışmadan sonra elde edilen veriler doğrultusunda hazırlanan yaratıcı brif yardımıyla, tasarım için bir yol haritası oluşturmaya yardımcı olacak proje planı geliştiririz. Ekibimiz, marka için tasarım mimarisi geliştirir. Bu tutarlı, anlaşılması kolay bir süreç geliştirmek için önemli bir adımdır. Ayrıca, hangi teknolojinin, pazarlama argümanlarının uygulanması gerektiğine karar vermenin ilk aşamasıdır. Bu aşamada, tasarım süreci için ön planlama yapılıp tasarım & kodlama sürecine hazırlık yapılmış olur.

#2.

TASARIM & KODLAMA

Planlama sürecinden sonra yaratıcı ekibimiz tasarım sürecine başlar. Bir markanın cazibesini en üst düzeye çıkarmanın yeni ve yenilikçi yollarını bulmak, üstlendiğimiz her proje için kritik öneme sahiptir. Fonksiyonel bileşenleri de kapsayan tasarım & kodlama süreci beyin fırtınası, araştırma, eskiz oluşturma, prototipleme, tasarım, sunum, geliştirme, test etme ve gözden geçirme gibi sayısız eylem içerir. Eylemleri marka bütünlüğüne göre tasarlarız. Sonuçta, her projenin hedefi oldukça basit: Müşterilerimizin beklentilerini aşan harika işler üretmek.

#3.

SONUÇ & SÜREKLİLİK

Vee sonuç!

Bu aşamada, yaratıcı ekibimiz her şeyin işlevsel olduğundan emin olmak için son bir dizi test gerçekleştirir. Marka için yapılan iletişim çalışmaları, tasarımlar… kullanıcılara sunulmadan önce her yönüyle test edilir. Daha sonrasında tüm çalışmalar kullanıcılara sunulur. Zaman içerisinde kullanıcılardan gelen geri bildirimler doğrultusunda anında müdahaleler ekibimiz tarafından yapılır. Sonuç raporları ise düzenli olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Böylece ileriye dönük planlamalara ön hazırlık yapmış oluruz. Her projenin farklı yeni bir projeyi doğurduğunu hiçbir zaman unutmayız!

Markanıza Felsefe Katmak İstemez Misiniz?
Sizleri Bekliyoruz!